З нами БОГ !..

РОЗДІЛ : ‘Розклад богослужінь’

Розклад боголужінь на серпень 2018 р.

Завантажити версію для друку можна тут – 08_2018

НЕДІЛЯ

 

5 серпня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

Успіння праведної Анни Вівторок

7 серпня

 

 

 

9.30

Всеукраїнська проща родин загиблих військовослужбовців в каплиці-пантеоні св.прав.Анни в с.Лішня біля джерела.

–  Архієрейська літургія біля джерела Праведної Анни в с.Лішня

Вмч. і цілителя Пантелеймона Четвер

9 серпня

9.00 – Літугрія, акафіст
НЕДІЛЯ

 

12 серпня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

Винесення Хреста Господнього, 14 серпня

(вівторок)

9.00

 

10.00

–          Всенічна з винесенням Животворчого Хреста Господнього.

– Літургія, освячення зілля

семи мучч.Макавеїв
  Субота

18 серпня

18.00 – Занесення Хреста Господнього

–  Всенічна, освячення меду

ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЄ

(храмове свято)

19 серпня

(неділя)

9.00

 

11.00

 

13.00

– Літургія, мировання, освячення святкових кошиків.

– Урочиста Літургія з нагоди храмового свята, мировання.

– Освячення води, меду і фруктів.

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ П’ятниця

24 серпня

_____

_____

– Літургія

– Молебен за Україну

Неділя 26 серпня

 

8.30

10.00

– Літургія, роздавання зілля

– Літургія, роздавання зілля, молебен, панахида

Сповідь і причастя перед навчанням,

Мировання і молебен за успішне навчання

Богослужіня відбуватимуться з додатковими проханнями

за учнів, студентів, вчителів та викладачів

УСПІННЯ БОГОРОДИЦІ 28 серпня (вівторок) 9.00

 

10.00

– Всенічна. Винесення на поклоніння Плащаниці Богородиці

– Святкова Літургія  

РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ на червень-липень 2018р.

Завантажити версію для друку можна тут – rozklad-bohosluzhin-na-cherven-lypen-2018r

       
Неділя 3 червня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
  9 червня 18.00 – Всенічна
Неділя 10 червня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
  16 червня 18.00 – Всенічна
Неділя 17 червня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
  23 червня 18.00 – Всенічна
Неділя 24 червня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
  30 червня 18.00 – Всенічна
Неділя 1 липня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
Різдво Івана  Христителя 7 липня (субота) 9.00 – Літургія
       
Неділя 8 липня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
св. Апостолів

 Петра і Павла

12 липня

(четвер)

9.00 – Літургія
       
  14 липня 18.00 – Всенічна
Неділя 15 липня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
  21 липня 18.00 – Всенічна
Неділя 22 липня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
Св.рівноап. Княгині Ольги 24 липня (понеділок) 9.00 – Літургія
       
Св.рівноап. Володимира Вел. 28  липня (п’ятниця) ? ???
       
Неділя 29 липня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ на ЛЮТИЙ – ТРАВЕНЬ, 2017 р.

Завантажити версію для друку можна за наступним посиланням — rozklad-bohosluzhin-na-sichen-2018-r

  3 лютого 16.00 – Всенічна
НЕДІЛЯ 4 лютого 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

Поминальна

субота

10 лютого 9.00 – Літургія, загальна панахида
НЕДІЛЯ 11 лютого 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен

Трьох

Святителів

12 лютого (понеділок) 9.00 – Літургія

 

СТРІТЕННЯ 15 лютого

(четвер)

9.00

10.00

 

12.00

 

– Всенічна

– Літургія, водосвятний молебен з освяченням свічок

– Панахида (на меморіалі) за померлих воїнів-афганців

Всіх преп., що

подвигом просіяли

17 лютого (субота) 11.00 – Літургія

ХРАМОВЕ СВЯТО

НЕДІЛЯ ПРОЩЕННА 18 лютого 8.30

10.00

– Літургія, чин прощення

– Літургія, чин прощення, панахида

Пн.,Вт.,Ср.,Чт. 19-22 лют. 17.00 – Канон Андрія Критського з поклонами
П’ятниця 23 лютого 9.00 – Літургія «Ранішеосвячених Дарів»
Субота 24 лютого 9.00 – Зауп. Літургія з панахидою (сорокоуст)
НЕДІЛЯ 25 лютого 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія Вас.Вел., пасія

Середа 28 лютого 9.00 – Літургія “Раніше освячених Дарів”
Субота 3 березня 9.00 – Зауп. Літургія з панахидою (сорокоуст)
НЕДІЛЯ 4 березня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія Вас.Вел., пасія

– Таїнство Соборування (для тих, хто в цей день сповідався)
Знайдення голови Івана Предтечі 9 березня

(п’ятниця)

9.00 – Літургія “Раніше освячених Дарів”
Субота 10 березня 9.00 – Зауп. Літургія з панахидою (сорокоуст)
НЕДІЛЯ Хрестопоклінна 11 березня 8.30

 

10.00

– Літургія

– Винесення Животворчого Хреста

– Літургія, пасія

Середа 14 березня 9.00 – Літургія “Раніше освячених Дарів”
Субота 17 березня 9.00 – Зауп. Літургія з панахидою (сорокоуст)
НЕДІЛЯ 18 березня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія Вас.Вел., пасія

– Роздавання освяченого зілля з Хреста
40 мучеників Севастійських 22 березня (четвер) 17.00 – Канон Андрія Критського з поклонами (служба перенесена з середи)
Субота 24 березня 9.00 – Зауп. Літургія з панахидою (сорокоуст)
НЕДІЛЯ 25 березня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія Вас.Вел., пасія

Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб. 26-31березн. 7.00-8.00 – Сповідь і причастя (без Літургії)
Олексія, чоловіка Божого 30 березня п’ятниця 9.00 – Літургія “Раніше освячених Дарів”
Лазарева субота 31 березня 17.00 – Всенічна
ВЕРБНА

Неділя

1 квітня 8.00

10.00

– Літургія, освячення верби

– Літургія, молебен, освячення верби

Пн.Вт.Ср.Чт.Пт. 26 квітня 7.00-8.00 – Сповідь і причастя (без Літургії)
Страсний

Четвер

5 квітня 9.00

17.00

– Літургія. Таїнство соборування

– Страсті

П’ятниця 6 квітня 15.00 – Вечірня з виносом Плащаниці
Велика Субота,

БЛАГОВІЩЕННЯ

7 квітня 6.00

7.00

– Єрусалимська Рання (похорон ІС.ХС.)

– Літургія Вас.Вел. з Вечірнею

Неділя

ПАСХА

.

8 квітня

23.45

00.00

– Опівнічниця із занесенням Плащаниці

– Святкове богослужіння

Понеділок 9 квітня 10.00 – Літургія
Вівторок 10 квітня 10.00

12.00

– Літургія

– Поминання померлих

на Перелісецькому цвинтарі

Субота 14 квітня 10.00 – Загальна панахида і поминання

померлих на Туницькому цвинтарі

Провідна
неділя
15 квітня 9.00

12.00

– Літургія, Загальна панахида в храмі

– Поминання померлих

на Калинівському цвинтарі

Понеділок 16 квітня 10.00 – Поминання померлих

на Монастирському цвинтарі

  21 квітня 17.00 – Всенічна
Неділя 22 квітня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

  28 квітня 17.00 – Всенічна
Неділя 29 квітня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

Середа

Преполовення

2 травня 10.00 – Архієрейське богослужіння на Божій горі  (о 9.00 зустріч владики біля підніжжя гори)
  5 травня 17.00 – Всенічна
Неділя

Св.вмч.Юрія

6 травня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

Прп.Амфілохія 12 травня   – Богослужіння в монастирі в Іловиці
Неділя 13 травня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЄ 17 травня (четвер) 9.00

10.00

– Всенічна

– Літургія

Неділя 20 травня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

Свт.Миколая 22 травня (вівторок) 9.00

10.00

– Всенічна

– Літургія

Троїцька поминальна субота 26 травня 9.00 – Заупокійна Літургія, загальна панахида
День Святої Тройці 27 травня

НЕДІЛЯ

8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен

День Св.Духа 28 травня 9.00 – Літургія

Розклад богослужінь на січень 2018 р.

завантажити версію для друку можна тут — rozklad-bohosluzhin-na-sichen-2018-r

Понеділок 1 січня 13.00 Панахида біля пам’ятника С.Бандері
       
СВЯТВЕЧІР 6 січня

(субота)

10.00 – Літургія, освячення води і куті
       
РІЗДВО ХРИСТОВЕ 7 січня

(неділя)

8.30

10.30

12.00

– Велике повечір’я з Літією, Рання

– Літургія

– Вертеп у виконанні учнів Недільної школи

       
СОБОР ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ 8 січня

(понеділок)

10.00 – Літургія
       
Ап.першомуч.

архидиякона

СТЕФАНА

(ХРАМОВЕ СВЯТО)

9 січня

(вівторок)

10.00 – зустріч Владики

– Архієрейська Літургія

     

Середа 10 січня 17.00

–   К О Л Я Д К И

       
ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЄ

Свт.Василія Вел.

(Старий Новий рік)

14 січня

(Неділя)

8.30

10.00

 

–  Літургія

– Літургія, молебен, панахида

 

       
НАВЕЧІР’Я Богоявлення 18 січня

(четвер)

9.00

10.30

– Літургія

– Велике освячення води

       
БОГОЯВЛЕННЯ

 

19 січня

(п’ятниця)

 

8.30

10.00

11.30

– Велике повечір’я з Літією, Рання

– Літургія

– Велике освячення води

       
СОБОР ІВАНА ХРИСТИТЕЛЯ 20 січня

(субота)

9.00 Літургія
       
НЕДІЛЯ 21 січня 8.30

10.00

–  Літургія

– Літургія, молебен, панахида

     

  27 січня (Сб.) 16.00 – Всенічна
НЕДІЛЯ 28 січня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

Розклад богослужінь на листопад-грудень 2017 р.

Версію для друку можна завантажити тут –rozklad-bohosluzhin-na-lystopad-hruden-2017-r

Дмитрівська поминальна субота 4 листопада 9.00 – Літургія. Загальна панахида.
       
НЕДІЛЯ 5 листопада

 

8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
Кременецької ікони
Божої Матері
6 листопада

(понеділок)

9.00 – Літургія
       
св.Дмитрія Солунськго 8 листопада

(середа)

9.00 – Літургія

 

       
  11 листопада 16.00 – Всенічна
НЕДІЛЯ 12 листопада

 

8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
  18 листопада 16.00 – Всенічна
Неділя 19 жовтня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
св.Ахистратига Михаїла 21 листопада

(вівторок)

9.00 – Літургія
       
  25 листопада 16.00 – Всенічна
Неділя 26 листопада 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія

       
  2 грудня 16.00 – Всенічна
Неділя 3 грудня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
ВВЕДЕННЯ

в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня

(понеділок)

9.00

10.00

– Всенічна

– Літургія

       
  9 грудня 16.00 – Всенічна
Неділя 10 грудня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
Св.АНДРІЯ Первозванного 13 грудня

(середа)

9.00 – Літургія
       
  16 грудня 16.00 – Всенічна
НЕДІЛЯ

Св.вмц. ВАРВАРИ

17 грудня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
Свт.Миколая Чудотворця 19 грудня

(вівторок)

9.00 – Літургія

 

       
  23грудня 16.00 – Всенічна
Неділя 24 грудня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

       
  30 грудня 16.00 – Всенічна
Неділя 31 грудня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія, молебен, панахида

Розклад богослужінь на вересень-жовтень 2017р.

Завантажити версію для друку можна тут – rozklad-bohosluzhin-na-veresen-zhovten-2017r

* Якщо у поминальні дні буде дощова погода, то поминання на цвинтарі не відбуватиметься. Буде тільки загальна панахида в храмі.

  2 вересня 17.00 – Всенічна
Неділя 3 вересня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія

       
  9 вересня 17.00 – Всенічна
Неділя 10 вересня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія

       
Усікновення голови св.Івана Христителя 11 вересня

(понеділок)

9.00 – Літургія
       
  16 вересня 17.00 – Всенічна
Неділя 17 вересня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія

       
Різдво Пресвятої Богородиці 21 вересня

(четвер)

9.00

10.00

– Всенічна

– Літургія

 

       
  23 вересня 17.00 – Всенічна
Неділя 24 вересня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія

       
  26 вересня

(вівторок)

17.00 – Святкова всенічна, винесення хреста
Воздвиження животворчого Хреста Господнього 27 вересня

(середа)

9.00 – Літургія
       
  30 вересня 17.00 – Всенічна
Неділя 1 жовтня 8.30

.

.

10.00

– Літургія

Занесення чесного Хреста Господнього, роздавання зілля, мировання

– Літургія

       
  7 жовтня 17.00 – Всенічна
Неділя 8 жовтня 8.30

10.00

13.00

– Літургія

– Літургія

– Поминання на Калинівському цвинтарі

       
Св.Івана Богослова 9 жовтня

(понеділок)

11.00 – Поминання на Туницькому цвинтарі
       
Покрова Пресвятої Богородиці 14 жовтня

(субота)

9.00

10.00

13.00

– Всенічна

– Літургія

– Поминання на Монастирському цвинтарі

       
Неділя 15 жовтня 8.30

10.00

13.30

– Літургія

– Літургія, Загальна панахида в храмі

– Поминання на Перелісецькому цвинтарі

       
  21 жовтня 17.00 – Всенічна
Неділя 22 жовтня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія

       
  28 жовтня 17.00 – Всенічна
Неділя 29 жовтня 8.30

10.00

– Літургія

– Літургія

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні парафіяни,

в День Незалежності (24 серпня, четвер) відбуватимуться святкові богослужіння за наступним розпорядком :

9.00 – Літургія

10.30 – Молебень за Україну та її захисників

11.30 – хресна хода до пам’ятника «Борцям за волю» і панахида за загиблих воїнів АТО, поминання всіх, хто загинув в Іловайському «котлі»

Розклад богослужінь на серпень 2017 р.

Завантажити версію для друку можна тут – rozklad-bohosluzhin-na-serpen-2017-r

Read the rest of this entry »

Розклад богослужінь на червень-липень 2017р.

Завантажити версію для руку можна тут – rozklad-bohosluzhin-na-cherven-lypen-2017r

Read the rest of this entry »

Розклад богослужінь на лютий-травень 2017 р.

Завантажити версію для друку можна тут –rozklad-bohosluzhin-na-lyutyj-traven-2017-r Read the rest of this entry »