З нами БОГ !..

Молебен за мир в Україні

2 квітня 2017 р. в центрі Кременця біля пам’ятного знака борцям за волю України, згідно звернення Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій, відбувся молебен за мир в Україні, звільнення від нашестя ворогів чужинців, визволення від ворога агресора, встановлення справедливого миру, визволення з полону українських воїнів і всіх незаконно ув’язнених громадян України.

Заходи відбулися за сприяння керівництва міської ради і особисто Кременецького міського голови Олексія Андрійовича Ковальчука.

Очолив богослужіння кременецький благочинний і настоятель Свято-Преображенського собору прот. Володимир Буграк. Від Київського Патріархату в молитві взяли також участь священики собору прот.Дмитро Каленюк і прот. Василь Стасів, настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього (м.Кременець) прот.Василь Ярмолюк, настоятель храму св.Володимира Великого (м.Кременець) прот.Іван, настоятель храму св.Юрія Переможця (с.Катеринівка) прот.Андрій Ткач, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці (с.Куликів) прот.Михайло Шевчук, капелан Кременецького благочиння настоятель храмів в селах Іловиця, Антонівці та Лішня прот.Андрій Любунь.

В спільній міжконфесійній молитві взяли також участь священик УГКЦ прот. Йосип і священик РКЦ ксьондз Лукаш. Присутніми були також представники Лютеранської Церкви.

За ініціативою і поданням капелана о.Андрія Любуня за вагому допомогу воїнам української армії з благословення Святійшого Патріарха Філарета медалями «За любов до України» було нагороджено міського голову Олексія Ковальчука та активіста-волонтера Василя Онищука .

Щиро дякуємо всім християнам різних конфесій за молитовну участь.

Фото Валерія Ольшанського

молебен за мир 10 молебен за мир 09 молебен за мир 08 молебен за мир 07 молебен за мир 06 молебен за мир 01 молебен за мир 02 молебен за мир 03 молебен за мир 04 молебен за мир 05

Comments are closed.